Stacionāro datoru remonts


Stacionāro datoru remonts Rīgā. DAP servisa centros tiek veikts remonts, APPLE, ASUS, ACER, DELL, LENOVO, SAMSUNG, MSI, HP, MICROSOFT un citu populāru ražotāju datoriem. Nepieciešamības gadijumā stacionāram datoram tiek veikta modernizācija ar mērķi uzlabot datora veiktspēju un ātrdarbību. Tiek veikts stacionāro datoru pamatplašu un citu komponenšu remonts. Datoru serviss un apkope. Komponenšu remonts un nomaiņa. Elektronikas remonts. Mikroshēmu pārlodēšana, mikročipu nomaiņa un to programmēšana. Kontaktu, ligzdu nomaiņa, dažādi mikrolodēšanas darbi. Programmu instalēšana, fiziskā tīrīšana, atjaunošana, profilakse un daudzi citi darbi. Visiem veicamajiem darbiem un uzstādītajām komponentēm tiek dota garantija. Laipni gaidīti DAP servisa centros.

Stacionāro datoru remonts

Portatīvo datoru remonts APPLE, ASUS, ACER, DELL, LENOVO, SAMSUNG, MSI, HP, MICROSOFT, TOSHIBA, RAZER un citu ražotāju portatīvo datoru remonts.Orientējošās stacionārā datora remonta cenas

Pakalpojums Cena €
Diagnostika (bezmaksas) 0
Draiveru uzstādīšana no 3
Programmu uzstādīšana no 5
Datu saglabāšana no 5
Kontaktu profilakse 8
RAM maiņa remonts 8
HDD remonts, maiņa no 10
Ventilatora remonts 10
Antivīrusu programmu uzstādīšana 10
Vīrusu ārstēšana 10
Komponenšu maiņa no 10
Inventora remonts, maiņa 10 - 25
Korpusa maiņa 15 - 35
Modernizācija no 15
Stacionārā datora optimizācija 15 - 35
Defektācijas akts 20
Pakalpojums Cena €
BIOSA pārprogramēšana no 20
Citi darbi dažādi
Profilakse no 20
Barošanas bloka remonts 20
Padziļināta diagnostika 20
Kontaktligzdu maiņa 25 - 35
Profilakse + termopasta + kontakti 25
Čipu maiņa no 30
Remonts pēc saliešanas 25 - 95
Pamatplates remonts 35-150
Pamatplates maiņa 25
Videokartes apkope, profilakse no  15
Windows 8 instalācija + visi draiveri 20
Windows 10 instalācija + visi draiveri 20
Windows 7, 8,10 instal+ draiveri + faili 30
Windows 7 instalācija + visi draiveri 20

Par cenām

Lai noteiktu precīzāk stacionārā datora remonta cenas, stacionārāis dators ir jānogādā uz kādu no mūsu servisa centriem. Speciālists veiks diagnostiku un informēs Jūs par konstatētiem defektiem, stacionārā datora remonta iespējām, izpildes termiņiem un remontu izmaksām. Precīza cena ir tā, par kuru Jūs vienojaties ar speciālistu, kurš veic Jūsu ierīces remontu, servisu vai modernizāciju.
DAP servisu kontaktinformācija


 • DAP Centrs : tel. : 27074834, Matīsa iela 13, ieeja no Tērbatas ielas

 • DAP Imanta : tel : 27091913 Kurzemes prospekts 1A, T/C DAMME

 • DAP Purvciems : tel. : 28636111, Vaidavas iela 12, T/C Vaidava

 • DAP kurjers : 26813333. Ierīču piegāde uz servisu no Rīgas.

 • Piesakiet BEZMAKSAS DAP kurjeru lai nogādātu Jūsu ierīces uz DAP servisa centriem no Rīgas un Rīgas rajoniem. Aizpildiet informāciju izvēlnes sadaļā "DAP Kurjers" tālr. : 26813333

  Par termiņiem

  Pēc ierīces diagnostikas vai padziļinātas diagnostikas veikšanas, un pakalpojumu cenu vienošanās, remonta speciālists Jūs informēs par orientējošu laiku, kurš nepieciešams , detaļu piegādei, ja konkrētā detaļa nebūs uz vietas DAP noliktavās, remontam un pēcremonta ierīces testiem. Remonta termiņš lielā mērā ir atkarīgs no konkrētas ierīces defekta sarežģītības pakāpes. Speciālistam ir nepieciešams laiks, lai veiktu ierīces padziļinātu diagnostiku, kura nepieciešama lai atrastu defekta cēloni. Katrs gadījums ir unikāls un ar dažādu sarežģītības pakāpi. Defekts var būt salidzīnoši ātri remontējams vai arī ļoti sarežģīts, kad piemēram ir cietusi pamatplate uz kuras ir simtiem komponenšu, kurām ir jāveic diagnostika, jānomaina uz citām, jātestē.
  Jauna stacionārā datora iegāde
  Ja ir pienācis laiks iegādāties jaunu stacionāro datoru, palīdzēsim ar tā iegādi. Gadījumos kad vecā stacionārā datora remonts nav iespējams vai arī tas nav rentabls, piemēram ir nelabojami bojātas pārāk daudz dārgas komponentes, piedāvājam iegādāties jebkura popūlārā ražotāja stacionāro datoru no rūpnīcas dīleriem par konkurentspējīgām mazumtirdzniecības cenām. Tāpat piedāvājam nokomplektēt un salikt jaunu stacionāro datoru pēc nepieciešamajiem parametriem un vēlmēm. Jautājiet klientu menedžerim par vēlāmo modeli un veiciet pasūtījumu. Iespējams, pieņemsim Jūsu veco, nelabojamo stacionāro datoru, kā daļēju apmaksu par jaunā stacionārā datora iegādi. Nokomplektēsim Jūsu jauno stacionāro datoru ar nepieciešamajiem draiveriem, programatūru, pārnersīsim Jums svarīgus datus, kā arī pēc vajadzības modernizēsim jauno stacionāro datoru. Tāpat DAP servisa centros tiek veikta optimāla datora komplektācija un datoru salikšana. Nepieciešamības gadījumā noformēsim līzingu uz vietas mūsu veikalā. Veiksmīgu pirkumu! Laipni gaidīti!
  Akcijas, Atlaides