Planšetdatoru remonts


Planšetes remonts Rīgā. DAP servisa centrs veic dažādu ražotāju un modeļu planšetdatoru remontu, profilaksi, servisu. DAP servisa centros tiek veikts remonts APPLE, SAMSUNG, LENOVO, HUAWEI, MICROSOFT, ASUS, ACER, SONY, XIAOMI un citu ražotāju planšetēm. Nepieciešamības gadijumā DAP elektronikas speciālisti veiks bojāto komponenšu nomaiņu, un visus nepieciešamos remonta darbus, tai skaitā pamatplates remontu. Nomainīsim ekrānu, kontaktligzdas, veiksim nepieciešamos mikrolodēšanas darbus, čipu maiņu uz pamatplates un citus sarežģītus darbus. Visiem remontdarbiem un uzstādītām komponentēm tiek dota garantija. Laipni gaidīti DAP servisa centros!

Planšetes remonts

Planšetdatoru remonts APPLE, SAMSUNG, LENOVO, HUAWEI, MICROSOFT, ASUS, ACER, SONY, XIAOMI, HTC  un citu ražotāju un modeļu planšetu remonts, serviss.Orientējošās planšetu remonta cenas

Pakalpojums Cena €
Diagnostika (bezmaksas) 0
Skaļruņu maiņa 15
Programatūras uzstādīšana 5
Touch maiņa 25 
Ekrāna maiņa 25
Kameras maiņa 20
Korpusa maiņa 25
Antenas moduļa maiņa 15
Pamatplates remonts  35-150
Pamatplates maiņa no 25
Pakalpojums Cena €
Akumulatora maiņa no 15
Šleifu maiņa 20
Profilakse 15
Aizmugurējā vāka maiņa 20
Padziļināta diagnostika 20
Kontaktligzdu maiņa 25 - 45
Komponenšu maiņa no 10
Čipu maiņa no 35
Remonts pēc saliešanas 30-150
Citi darbi dažādi

Par cenām

Lai noteiktu precīzāk planšetes remonta cenas, planšete ir jānogādā uz kādu no mūsu servisa centriem. Speciālists veiks diagnostiku un informēs Jūs par konstatētiem defektiem, planšetdatora remonta iespējām, izpildes termiņiem un remontu izmaksām. Precīza cena ir tā, par kuru Jūs vienojaties ar speciālistu, kurš veic Jūsu ierīces remontu, servisu vai modernizāciju.
DAP servisu kontaktinformācija


 • DAP Centrs : tel. : 27074834, Matīsa iela 13, ieeja no Tērbatas ielas

 • DAP Imanta : tel : 27091913 Kurzemes prospekts 1A, T/C DAMME

 • DAP Purvciems : tel. : 28636111, Vaidavas iela 12, T/C Vaidava

 • DAP kurjers : 26813333. Ierīču piegāde uz servisu no Rīgas.

 • Piesakiet BEZMAKSAS DAP kurjeru lai nogādātu Jūsu ierīces uz DAP servisa centriem no Rīgas un Rīgas rajoniem. Aizpildiet informāciju izvēlnes sadaļā "DAP Kurjers" tālr. : 26813333

  Par termiņiem

  Pēc ierīces diagnostikas vai padziļinātas diagnostikas veikšanas, un pakalpojumu cenu vienošanās, remonta speciālists Jūs informēs par orientējošu laiku, kurš nepieciešams , detaļu piegādei, ja konkrētā detaļa nebūs uz vietas DAP noliktavās, remontam un pēcremonta ierīces testiem. Remonta termiņš lielā mērā ir atkarīgs no konkrētas ierīces defekta sarežģītības pakāpes. Speciālistam ir nepieciešams laiks, lai veiktu ierīces padziļinātu diagnostiku, kura nepieciešama lai atrastu defekta cēloni. Katrs gadījums ir unikāls un ar dažādu sarežģītības pakāpi. Defekts var būt salidzīnoši ātri remontējams vai arī ļoti sarežģīts, kad piemēram ir cietusi pamatplate uz kuras ir simtiem komponenšu, kurām ir jāveic diagnostika, jānomaina uz citām, jātestē.
  Jaunas planšetes iegāde
  Ja ir pienācis laiks iegādāties jaunu planšetdatoru, palīdzēsim ar tā iegādi. Gadījumos kad vecās planšetes remonts nav iespējams vai arī tas nav rentabls, piemēram ir nelabojami bojātas pārāk daudz dārgas komponentes, piedāvājam iegādāties jaunu planšeti no rūpnīcas dīleriem par konkurentspējīgām mazumtirdzniecības cenām. Jautājiet klientu menedžerim par vēlāmo modeli un veiciet pasūtījumu. Iespējams, pieņemsim Jūsu veco, nelabojamo planšeti, kā daļēju apmaksu par jaunā mobilā telefona iegādi.  Nepieciešamības gadījumā noformēsim līzingu uz vietas mūsu veikalā. Veiksmīgus pirkumus! Laipni gaidīti!
  Akcijas, Atlaides