Apple datoru remonts


Apple datoru remonts Rīgā. DAP servisa centros tiek veikts kvalitatīvs MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, iMac, iMac Pro, Mac Pro datoru remonts, profilakse, serviss. DAP servisa pieredzējušie elektronikas speciālisti veiks ne tikai bojāto komponenšu nomaiņu, bet arī darīs visu, lai paveiktu sarežģīto komponenšu, piemēram pamatplates remontu. Pamatpletes remonts ļaus veikt remontu ar mazākiem izdevumiem, nekā pamatplates maiņa, tas Jums dos iespēju ietaupīt. Pateicoties DAP elektronikas speciālistiem esam glābuši tūkstošiem Apple datorus, kuri pēc to saliešanas jau praktiski bija neglābjami. Visiem veicamajiem darbiem un uzstādītajām komponentēm tiek dota garantija. Laipni gaidīti DAP servisa centros!
Esam organizējuši BEZMAKSAS datoru, telefonu, planšetu un citu ierīču piegādi uz DAP servisa centriem, sakarā ar Covid 19 mājsēdes (Lockdown) ieviešanu. Lai veiktu ierīces bezmaksas kurjera piegādi uz DAP servisa centriem, Jums jāaizpilda pieteikuma forma izvēlnes sadaļā "DAP Kurjers" vai arī Jums jāzvana pa tālruni 26813333. Kurjers sazināsies un vienosies ar Jums par ierašanās laiku

Apple datoru remonts

Apple datoru remonts MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, iMac, iMac Pro, Mac Pro datoru remonts, profilakse, serviss.Orientējošās Apple datora remonta cenas

Pakalpojums Cena €
Diagnostika (bezmaksas) 0
Draiveru uzstādīšana 3
Programmu uzstādīšana 5
Datu saglabāšana 5
Kontaktu profilakse 10
RAM maiņa remonts 10
HDD remonts, maiņa 15
Ventilatora remonts 15
Antivīrusu programmu uzstādīšana 10
Vīrusu ārstēšāna 10
Komponenšu maiņa 15
Inventora remonts, maiņa 10 - 25
Korpusa maiņa 35
Pakalpojums Cena €
Apple datora optimizācija 15-45
Tastatūras maiņa 25
Profilakse 25
Ekrāna maiņa 30
Padziļināta diagnostika 20
Kontaktligzdu maiņa 25 - 45
Profilakse + termomastas+ kontakti 25
Čipu maiņa no 35
Remonts pēc saliešanas 25 - 95
Pamatplates remonts 35-150
Pamatplates maiņa 30
Touchpad remonts, maiņa 30
Datu dublēšāna, migrācija 20

Par cenām

Lai noteiktu precīzāk Apple datora remonta cenas, Apple dators ir jānogādā uz kādu no mūsu servisa centriem. Speciālists veiks diagnostiku un informēs Jūs par konstatētiem defektiem, Apple datora remonta iespējām, izpildes termiņiem un remontu izmaksām. Precīza cena ir tā, par kuru Jūs vienojaties ar speciālistu, kurš veic Jūsu ierīces remontu, servisu vai modernizāciju.

Par termiņiem

Pēc ierīces diagnostikas vai padziļinātas diagnostikas veikšanas, un pakalpojumu cenu vienošanās, remonta speciālists Jūs informēs par orientējošu laiku, kurš nepieciešams , detaļu piegādei, ja konkrētā detaļa nebūs uz vietas DAP noliktavās, remontam un pēcremonta ierīces testiem. Remonta termiņš lielā mērā ir atkarīgs no konkrētas ierīces defekta sarežģītības pakāpes. Speciālistam ir nepieciešams laiks, lai veiktu ierīces padziļinātu diagnostiku, kura nepieciešama lai atrastu defekta cēloni. Katrs gadījums ir unikāls un ar dažādu sarežģītības pakāpi. Defekts var būt salidzīnoši ātri remontējams vai arī ļoti sarežģīts, kad piemēram ir cietusi pamatplate uz kuras ir simtiem komponenšu, kurām ir jāveic diagnostika, jānomaina uz citām, jātestē.
Jauna Apple datora iegāde
Ja ir pienācis laiks iegādāties jaunu Apple datoru, palīdzēsim ar tā iegādi. Gadījumos kad vecā Apple datora remonts nav iespējams vai arī tas nav rentabls, piemēram ir nelabojami bojātas pārāk daudz dārgas komponentes, piedāvājam iegādāties Apple datoru no rūpnīcas dīleriem par konkurentspējīgām mazumtirdzniecības cenām. Jautājiet klientu menedžerim par vēlāmo modeli un veiciet pasūtījumu. Iespējams, pieņemsim Jūsu veco, nelabojamo Apple datoru, kā daļēju apmaksu par jaunā Apple datora iegādi. Nepieciešamības gadījumā noformēsim līzingu uz vietas mūsu veikalā. Veiksmīgu pirkumu! Laipni gaidīti!
Akcijas, Atlaides